Відкрите заняття з альпінізму

ДАТА

Date

26 Вересня 2021
КРАЇНА

Location

Україна
 • СКЛАДНІСТЬ: ⚫⚫⚪⚪⚪
 • КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ: 5-10
ВАРТІСТЬ

Cost

500 грн

Відкрите заняття з альпінізму

Давно мрієте про сходження на Казбек, Монблан чи Арарат, та не знаєте з чого почати?
Тоді приходьте на відкрите заняття з альпінізму, де наші інструктори покажуть та розкажуть як підготуватися до сходження на омріяну вершину.
Заняття проходитиме 26 вересня з 10:00-16:00 на Чортових скелях (Винники).
 

Спершу дізнаємось, що таке альпінізм та який він буває. Потім прослухаємо інструктаж щодо подальших дій від нашого інструктора.

Тепер цікавіше – здобуваємо нові вміння. Під час цієї частини заняття ми навчимося формувати зв’язки та взаємодіяти в них, страхувати напарника,  бухтувати мотузки. Також підіймемось та спустимось по закріплених перилах. Ну і, звичайно, спробуємо полазити по скелях з верхньою та нижньою страховкою.

Тренування проведе досвідчений інструктор-методист з альпінізму III категорії, голова Навчально-Тренувально Центру “MTC TRAVERSE”, кандидат в майстри спорту, двократний срібний призер Чемпіонатів України з альпінізму Олександр Кашель.

 

Відновимо нашу енергію після тренування смачним перекусом. До українських страв наші інструктори везуть з Грузії справжнє грузинське вино. Посмакувавши, завершимо наше навчання переглядом гарного фільму прямо на скелях.

Для заняття з альпінізму Вам знадобиться:
 • Вітрівка;
 • Зручне спортивне взуття та одяг;
 • Гарний настрій.
Вартість заняття 500 грн (дітям до 12 років - безкоштовно)

У вартість входить:

 • Оренда спорядження 

 • Супровід інструкторів Summit Club;

 • Смачний пікнік та перегляд фільму.

Каппадокія на велосипедах - 450 EURO - 10.10.2021 - 16.10.2021  %%event_title%%

  Казбек + Чаухі з комфортом - 750 EURO   А ще його вміння миттєво налогоджувати контакт з дітками та досвід роботи старшим інструктором в дитячих таборах з спортивно-туристичним напрямком перетворює його в незамінний скарб у сімейному поході.
   Також брав участь в Антитерористичній операції на Сході України.

   Заняття з альпінізму 500 грн - 26.09.2021 Чортові скелі 10:00-16:00    Kilimang- 1070 EURO - 07.08.21 - 18.08.21     Тетнульді - 1070 EURO - 07.08.21 - 18.08.21      Казбек з комфортом - 750 EURO - 17.07.2021 - 25.07.2021       На велосипедах по водоспадах! - 750 грн - 22 травня 2021        “Гора Ноя”- сходження на гору Арарат         Світанок на Петросі - 1930 ГРН - 02.10.2021 - 03.10.2021          Озера Тобаварчхілі - 480 EURO - 24.07-29.07 2021           Пише для вас пости та консультує в чаті, ділиться пережитими емоціями від мандрівки або надихає підписатися на нові. Є питання по спорядженню або ж просто хочеться поспілкуватися – сміло пишіть, залюбки відповість на всі запитання. Кожна мандрівка починається зі слів «А давай…», і тут головне підхопити настрій.

            

           Приєднуйтеся! Буде дуже цікаво😉

           Волонтер-рятувальник в Гірській оперативно-рятувальній службі, волонтер Червоного хреста, захоплюється походами, сходженнями, водним туризмом, катається на лижах та скітурить. З ним можна весело провести час та сплавитися з гірської річки.

           Відповідальний за повний казан! Кухар в поході та в житті. Юний романтик, що пише вірші про гори, море, легкі та втішні. Насолоджується кожною миттю життя, вкладається повністю в те, що любить і кого любить.

           Співзасновник проекту Veterans GO

           Побував на Кавказі, Високих Татрах та Альпах, і, звісно ж, багато де в наших Карпатах. Особливо любить зимові походи, морозні ранки та неймовірні заходи сонця. 

           Має 9-ти річний досвід консультації та продажу туристичного спорядження. Намагається, щоб всі хто йде з ним в гори – мали відповідне спорядження, вміли ним користуватися та налаштовувати.

           Всім гір, легких рюкзаків та гарної видимості!

           Засновник, ідейний і дуже наполегливий, а головне відповідальний інструктор і чудова людина:) Ті, хто знають Віктора – підтвердять кожнісіньке слово, а тим, хто ще не мав нагоди познайомитися – терміново виправляємо цю ситуацію і гоу з ним у мандрівку. Підійметься з вами на Арарат чи Казбек, покатається на велосипеді, навчить лазити по скелях, посмакує разом місцеву кухню, допоможе відчувати себе у комфорті та безпеці.

           Співзасновник проекту Veterans GO

           Його кредо “Люби те, що робиш, роби те, що любиш” чим і займається

           Регулярні тренування з альпінізму на скеледромі            Лікійська стежка з комфортом