Вас чекає більше 20 різних випробувань

Для тих, кому корпоративні квести на природі вже не в новинку і очеться чогось дійсно нового, пропонумо саме цю гру!

🔸 Сплав – пригода по гірській річці

🔸 Квест у горах

🔸Вправи для командної взаємодії

🔸Мотузкові перешкоди та завдання

🔸Робота в команді над плануванням маршруту

🔸Сходження на гору

🔸Основи виживання в дикій природі

 

Сплав

перегони

Об’єднання колективу шляхом збору конторольних точок, що знаходяться на маршруті сплаву

Квест

у горах

Чим гарний спортивний квест на природі? Він не вимагає від учасників спеціальної спортивної підготовки. Єдине, що потрібно – це активна участь кожного члена команди, професійні інструктори і … гарний настрій:)

Вправи для

командної взаємодії

 Ці вправи використовуються у тренінгах та тімбілдінгах для побудови команди, обміном інформацією та усунення недоліків взаємодії, координації.

Мотузкові

перешкоди та завдання

Долаючи мотузкові перешкоди та випробування учасники долають страхи та здобувають нові навики.

Робота в команді

над маршрутом

В горах у вас є спільна мета – зійти на вершину або пройти маршрут. Для її досягнення учасникам доведеться вчитися планувати та діяти як команда.

Комунікаційні навички

у переговорах з місцевим населенням

Сходження

на вершину

Гори – це енергія. Кришталево чисте повітря, ліси, полонини і фізичні навантаження подарують вашим співробітникам заряд бадьорості надовго!

Основи виживання

в дикій природі

У цій частині корпоративу Вам доведеться навчитися ставити намети та облаштовувати табір, розпалювати вогнище та готувати на ньому їжу – і це також командна гра):

Виїзний

кейтрінг

Чудова винагорода після сходження – це смачна вечеря від нашого кухаря – це може бути шашлик, риба , овочі , бограч та багато іншого на ваш смак.

Чому саме

з нами?

🔸Ми запропонуємо Вам зручний формат зважаючи на кількість учасників, їхній вік та фізичну форму;

🔸У нас є 1000+ ідей для проведення вашого корпоративу;

🔸Наші інструктори – досвідчені гірські рятувальники та альпіністи.

Казбек + Чаухі з комфортом - 750 EURO  А ще його вміння миттєво налогоджувати контакт з дітками та досвід роботи старшим інструктором в дитячих таборах з спортивно-туристичним напрямком перетворює його в незамінний скарб у сімейному поході.
  Також брав участь в Антитерористичній операції на Сході України.

  Заняття з альпінізму 500 грн - 26.09.2021 Чортові скелі 10:00-16:00   Kilimang- 1070 EURO - 07.08.21 - 18.08.21    Тетнульді - 1070 EURO - 07.08.21 - 18.08.21     Казбек з комфортом - 750 EURO - 17.07.2021 - 25.07.2021      На велосипедах по водоспадах! - 750 грн - 22 травня 2021       Каппадокія на велосипедах - 450 EURO - 10.10.2021 - 16.10.2021        “Гора Ноя”- сходження на гору Арарат         Світанок на Петросі - 1930 ГРН - 02.10.2021 - 03.10.2021          Озера Тобаварчхілі - 480 EURO - 24.07-29.07 2021           Пише для вас пости та консультує в чаті, ділиться пережитими емоціями від мандрівки або надихає підписатися на нові. Є питання по спорядженню або ж просто хочеться поспілкуватися – сміло пишіть, залюбки відповість на всі запитання. Кожна мандрівка починається зі слів «А давай…», і тут головне підхопити настрій.

            

           Приєднуйтеся! Буде дуже цікаво😉

           Волонтер-рятувальник в Гірській оперативно-рятувальній службі, волонтер Червоного хреста, захоплюється походами, сходженнями, водним туризмом, катається на лижах та скітурить. З ним можна весело провести час та сплавитися з гірської річки.

           Відповідальний за повний казан! Кухар в поході та в житті. Юний романтик, що пише вірші про гори, море, легкі та втішні. Насолоджується кожною миттю життя, вкладається повністю в те, що любить і кого любить.

           Співзасновник проекту Veterans GO

           Побував на Кавказі, Високих Татрах та Альпах, і, звісно ж, багато де в наших Карпатах. Особливо любить зимові походи, морозні ранки та неймовірні заходи сонця. 

           Має 9-ти річний досвід консультації та продажу туристичного спорядження. Намагається, щоб всі хто йде з ним в гори – мали відповідне спорядження, вміли ним користуватися та налаштовувати.

           Всім гір, легких рюкзаків та гарної видимості!

           Засновник, ідейний і дуже наполегливий, а головне відповідальний інструктор і чудова людина:) Ті, хто знають Віктора – підтвердять кожнісіньке слово, а тим, хто ще не мав нагоди познайомитися – терміново виправляємо цю ситуацію і гоу з ним у мандрівку. Підійметься з вами на Арарат чи Казбек, покатається на велосипеді, навчить лазити по скелях, посмакує разом місцеву кухню, допоможе відчувати себе у комфорті та безпеці.

           Співзасновник проекту Veterans GO

           Його кредо “Люби те, що робиш, роби те, що любиш” чим і займається

           Регулярні тренування з альпінізму на скеледромі            Лікійська стежка з комфортом             %%event_title%%