1.Кіліманджаро – найвища гора Африки. 

Зійти на найвищу вершину цілого континенту – звучить солідно, еге ж? Також піднятися на пік Ухуру (5895 м) – це відмінна можливість розпочати свій шлях до “Клубу Семи вершин”, адже на відміну від інших вершин в списку, спеціальних технічних навичок для сходження не потрібно. Недарма ж її називають “горою для всіх”.

2.Шлях до вершини схожий на подорож від екватора до Антарктиди.

Маршрут на Кіліманджаро пролягає декількома природними зонами: на підніжжі – майже стабільно тропіки, а на верхівці – сніги та льодовики. Ну і звичайно, що флора і фауна при таких умовах різноманітні та унікальні.

3.Місце, щоб наочно пересвідчитись у глобальних кліматичних змінах. 

Уявіть, крижаний покрив вершини зменшився на 80% з 1912 року! Причина танення – глобальне потепління та вирубка лісів. З такими темпами за декілька років від льодовика не залишиться і сліду, тож якщо ви думаєте про сходження та плануєте побачити сніги Кілі, зробіть це якомога скоріше. 

4.Ідеальний стан місцевості.

Завдяки відповідному догляду та штрафам за сміття, Національний парк Кіліманджаро – одна з найчистіших гір у світі. Також є обмеження в сім стежок, які ведуть до вершини. Уздовж кожної з них розташовані кабінки для відходів та сміття.

5.Внесок у економіку Танзанії.

Тисячі місцевих залучені до обслуговування туристів – працюють гідами, портерами, кухарями, в готелях, магазинчиках та ресторанах. Тому все просто – чим популярнішим стає горосходження у цьому регіоні, тим швидше він розвивається. 

Казбек + Чаухі з комфортом - 750 EURO  А ще його вміння миттєво налогоджувати контакт з дітками та досвід роботи старшим інструктором в дитячих таборах з спортивно-туристичним напрямком перетворює його в незамінний скарб у сімейному поході.
  Також брав участь в Антитерористичній операції на Сході України.

  Заняття з альпінізму 500 грн - 26.09.2021 Чортові скелі 10:00-16:00   Kilimang- 1070 EURO - 07.08.21 - 18.08.21    Тетнульді - 1070 EURO - 07.08.21 - 18.08.21     Казбек з комфортом - 750 EURO - 17.07.2021 - 25.07.2021      На велосипедах по водоспадах! - 750 грн - 22 травня 2021       Каппадокія на велосипедах - 450 EURO - 10.10.2021 - 16.10.2021        “Гора Ноя”- сходження на гору Арарат         Світанок на Петросі - 1930 ГРН - 02.10.2021 - 03.10.2021          Озера Тобаварчхілі - 480 EURO - 24.07-29.07 2021           Пише для вас пости та консультує в чаті, ділиться пережитими емоціями від мандрівки або надихає підписатися на нові. Є питання по спорядженню або ж просто хочеться поспілкуватися – сміло пишіть, залюбки відповість на всі запитання. Кожна мандрівка починається зі слів «А давай…», і тут головне підхопити настрій.

            

           Приєднуйтеся! Буде дуже цікаво😉

           Волонтер-рятувальник в Гірській оперативно-рятувальній службі, волонтер Червоного хреста, захоплюється походами, сходженнями, водним туризмом, катається на лижах та скітурить. З ним можна весело провести час та сплавитися з гірської річки.

           Відповідальний за повний казан! Кухар в поході та в житті. Юний романтик, що пише вірші про гори, море, легкі та втішні. Насолоджується кожною миттю життя, вкладається повністю в те, що любить і кого любить.

           Співзасновник проекту Veterans GO

           Побував на Кавказі, Високих Татрах та Альпах, і, звісно ж, багато де в наших Карпатах. Особливо любить зимові походи, морозні ранки та неймовірні заходи сонця. 

           Має 9-ти річний досвід консультації та продажу туристичного спорядження. Намагається, щоб всі хто йде з ним в гори – мали відповідне спорядження, вміли ним користуватися та налаштовувати.

           Всім гір, легких рюкзаків та гарної видимості!

           Засновник, ідейний і дуже наполегливий, а головне відповідальний інструктор і чудова людина:) Ті, хто знають Віктора – підтвердять кожнісіньке слово, а тим, хто ще не мав нагоди познайомитися – терміново виправляємо цю ситуацію і гоу з ним у мандрівку. Підійметься з вами на Арарат чи Казбек, покатається на велосипеді, навчить лазити по скелях, посмакує разом місцеву кухню, допоможе відчувати себе у комфорті та безпеці.

           Співзасновник проекту Veterans GO

           Його кредо “Люби те, що робиш, роби те, що любиш” чим і займається

           Регулярні тренування з альпінізму на скеледромі            Лікійська стежка з комфортом             %%event_title%%